Почетна тагови фонд за здравство

таг: фонд за здравство

Ден Дончев си поднесе оставка од директор на Фондот за здравство

Ден Дончев си поднесе оставка од местото директор на Фондот за здравство, дознава „Република“. Тој како причина за оставката наведува здравствени и семејни причини....
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО