Почетна тагови фејсбук статус

таг: фејсбук статус

Албaнец разочаран од СДСМ: 8 години имав директор од ВМРО, никогаш...

8 години ги критикував директорите поставени од ДПМНЕ. Осум години НИТУ еднаш не бев повикан во канцеларијата на Директорот за да бидам укорен. Едно пишување...

Вујкото на убиениот тинејџер на Фејсбук: „Вујче ти ветува, ќе ти...

огласи на Фејсбук: -Ноќва ми е убиен внукот Никола Христовски – Кољо, анѓелот на вујче. Вујче едно само ќе ти обеќа, дека тој твој убиец...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО