Почетна тагови евеневич

таг: евеневич

(ВИДЕО) Се јави во живо од терен, а потоа го удри...

Дека новинарството не е баш лесна работа се покажа изминатиот викенд на меч од руската лига. Имено новинарот Евгени Евневич се јав во живо од...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО