Почетна тагови Ентони Рендолф

таг: Ентони Рендолф

Анадолу Ефес втора година по ред на европскиот трон

Прекрасно финале во "Штарк арена" - Белград. Пред 20.000 гледачи, бранителот на титулата Анадолу Ефес се соочи со Реал Мадрид. Првото полувреме започна со добра...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО