Почетна тагови Ендрју Нембард

таг: Ендрју Нембард

NBA-Шампионот изненаден дома, драматично во Хјустон (ВИДЕО)

Најинтересното од синоќешните NBA натпревари. Шампионот беше непријатно изненаден пред своите навивачи. Голден Стејт Вориорс го пречека младиот тим на Индијана Пејсерс. Балансираниот напад на гостите...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО