Почетна тагови ендек

таг: ендек

83-годишна старица паднала во мочурлив ендек, и со рик бркала мечки...

Осумдесет и тригодишна жена од Хабаровскиот крај, која тргнала в шума за да бере печурки, паднала во мочурлив ендек, каде што поминала повеќе од...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО