Почетна тагови емери

таг: емери

Емери: Проблемот кој се провлекува уште од ерата на Венгер и...

Унаи Емери ја турка својата прва сезона во Арсенал како тренер, откако клубот по долги години, повеќе од две децении се раздели со професорот...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО