Почетна тагови Елена Виунова

таг: Елена Виунова

Ѕирните во приватноста на убавата Русинка Анастасија – саканата на Осман...

Во турската серија „Истанулската невеста“ веќе неколку епизоди се појавува и младата Русинка Анастасија, која работи како бебиситерка, а се заљубува во Осман,еден од...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО