Почетна тагови Ејтмор

таг: Ејтмор

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Ивандер Холифилд најголемиот воин во рингот (ВИДЕО)

За Ивандер "Тhe real deal" Холифилд може да се пишува многу. Од 1984 па се до 2011 година, овој прекален воин успеа да покаже...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО