Почетна тагови Џулиус Реднл

таг: Џулиус Реднл

NBA-Драматично во Њу Јорк (ВИДЕО)

Од синоќешната богата NBA програма, го издвојуваме дуелот помеѓу Њу Јорк Никс и Бостон Селтикс. Во меч помеѓу единствените два оригинални NBA тимови, кој...

NBA со Димитар Младеновски-Драматична и тензична неделна вечер (ВИДЕО)

Интересна NBA вечер сочинета од 4 плејоф дуели. Најпрво, првопласираната Филаделфија по тешка и непоштедна борба успеа да го одбрани домашниот терен против тимот...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО