Почетна тагови џорџ клуни

таг: џорџ клуни

Странските медиуми: Амал го избрка Џорџ од дома

Актерот Џорџ Клуни и неговата 16 години помлада сопруга, адвокатката Амал често се тема на странски медиуми поради нивниот бурен однос. Оваа славна двојка наводно...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО