Почетна тагови Џо Смит јуниор

таг: Џо Смит јуниор

Бокс корнер-Артур Бетербиев е сеуште незапирлив (ВИДЕО)

Веќе го претставивме Артур Бетербиев и неговиот уникатен пат до височините. https://www.mkvesti.mk/boks-korner-so-dimitar-mladenovski-dzverot-od-dagestan-video/ Синоќа во легендарниот "Медисон Сквер Гарден", ѕверот од Дагестан повторно ја покажа својата моќ....
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО