Почетна тагови џејла рамовиќ

таг: џејла рамовиќ

Убавата Џејла на врвот: По 14 години победи девојка во „Ѕвездите...

По девет месеци натпревар, заврши 13-та сезона на популарното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Убедливо според гласовите на публиката победи 17 годишната учесничка од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО