Почетна тагови државна видеолотарија

таг: државна видеолотарија

Државна видеолотарија го заокружи јули со реализација на сите предвидени цели

И во месец јули, тимот на Државна видеолотарија остана посветен на  реализирањето на нашата визија. Под слоганот „Играј за забава, играј одговорно, реализирани се...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО