Почетна тагови дронови

таг: дронови

Путин ја кренал армијата на нозе! Терористи ја нападнале најголемата руска...

Терористи со помош на дронови ја нападнале руската воена база "Хмејмим" во Сирија, а нападот го одбиле силите на ПВО, соопштил раководителот на Центарот...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО