Почетна тагови дрон бајрактар

таг: дрон бајрактар

Вучиќ го испрати министерот за финанси во Анкара: Србија купува турски...

По долги разговори и преговори меѓу претседателот на Србија, Александар Вучиќ и турскиот лидер Реџеп Таип Ердоган, српската државна делегација денеска отпатува за Анкара,...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО