Почетна тагови Драган Николиќ

таг: Драган Николиќ

Драган Николиќ и Милена Дравиќ немаа деца, а ова е девојката...

Легендарната актерка Милена Дравиќ е родена на 5 октомври, пред 80 години, а почина на 14 октомври 2018 година. Милена го запозна Драган Николиќ за...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО