Почетна тагови донатела версаче

таг: донатела версаче

На фотографијата од 90-те години оваа жена е вистинска убавица, а...

Донатела Версаче е под светлата на рефлекторите од средината на 80-те години на минатиот век, а во последниве години целосно го променила својот изглед. Италијанската...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО