Почетна тагови домашно гиро

таг: домашно гиро

МЕСО, КРОМИД, КРЦКАВО ЛЕБЧЕ: Подгответе си превкусно домашно гиро

Ако сакате деликатес во домот, тогаш направете домашно гиро од вашата кујна. Постапката и се што ви е потребно е се прикажани во следното видео: Дополнителен...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО