Почетна тагови домашна платежна картичка

таг: домашна платежна картичка

КОМУ НЕ МУ ТРЕБАА ДОДЕЛЕНИТЕ ДРЖАВНИ ПАРИ – еве која категорија...

Кој доби, а не му требаше државна помош, или едноставно не знаеше или не можеше како да си ја искористи. Вкупно 309.337 граѓани користеле домашна...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО