Почетна тагови дом

таг: дом

Погледнете го новиот луксузен дом на Новак Ѓоковиќ во Мајами

Oва задоволство го чинеше околу 6,7 милиони долари! Имено, Новак купи повеќе од луксузен дом за своето семејство во Мајами, кој содржи два приватни базени,...

Ѕирнете во внатрешноста на домот во кој порасна Лила Филиповска: „Ова...

Македонската водителка на еден од најпопуларните квизови „Се или нешто“, Лила Филиповска знае да ужива каде и да се наоѓа. Имено, изминатите месеци додека траеше...

Инспиративна и вредна трудница од проектот направи сам: Анастасија Богдановска го...

Препознатливата и шермантна млада дама од ТВ екраните, Анастасија Богдановска наскоро ќе се реализира во улогата на мајка. Поради пандемијата, таа ги редуцира излегувањата од...

Газдата на „Пинк“ го покажа раскошниот дом, па погледнете во каков...

Директорот на РТВ Пинк, Жељко Митровиќ, го покажа ентериерот на неговиот луксузен дом. Од фотографиите кои ги објави на социјалната мрежа Инстаграм, можеме да видиме...

Куќата во која се одгледува оваа билка не може да биде...

Сојузник во борбата против депресијата, а ви помага и да се ослободите од насобраниот стрес. Босилекот е билка позната по своите лековити дејства и...

Објавена снимка како Боки 13 ги зема парите од Орце Камчев

Италијанскиот весник „La Verita“ објави видео на кое се гледа како Боки 13 и Зоки Кичеец со торба со пари излегуваат од домот на...

Овие седум предмети според Баба Ванѓа треба да ги има секој...

1. Мед Ванѓа рекла: „Мед во куќата – просперитет во куќата“. Ов памтивек, се верува дека медот е особено популарен дома. Тој го чува мирот...

Емотивно видео каде е прикажана борбата на еден орангутан за да...

Ова видео ги покажува импликациите на уништувањето на шумите на нашиот див свет. Не само што се уништуваат огромни количини на шума – ние...

„На мајка ми и беше криво“: Анастасија Ражнатовиќ открива како Цеца...

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и ќерка на фолк-ѕвездата Цеца, неодамна почна заеднички живот со момчето Ѓорѓе Куљиќ. Таа сега открива како изгледа нејзиниот живот откако...

Марија Шарапова го покажа својот луксузен дом

Марија Шарапова гордо го покажа својот дом во Лос Анџелес и кажа дека била опседната во текот на целиот процес на дизајнирање и градење...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО