Почетна тагови доктори

таг: доктори

Руски лекари: Навални имаше низок шеќер во крвта

Главниот лекар во сибирската болница, каде што се лекува рускиот опозициски политичар Алексеј Навални, изјави дека му било дијагностицирано метаболичко заболување кое е последица...

Руските доктори нe дозволуваат транспорт на затруениот Навални во странство

Руските доктори не дозволиле опозиционерот Навални, кој важи за најголем критичар на Путин во Русија, a е во кома по сомнение за труење, да...

МИЦКОСКИ: Премиерот Јанша вети итно да испрати експерти од Словенија за...

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска објави дека телефонски разговарал со словенечкиот премиер Јанез Јанша од кого побарал да испрати тим од доктори и...

Статус кој разбуди емоции кај многумина: Ќе ви кажам зошто во...

ВИСТИНАТА И РЕАЛНОСТА ЗА ТОА ЗОШТО И КАКО РЕСЕН НЕМА “НИЕДЕН” заразен со коронавирусот!!! Статус со МНОГУ ГНЕВ, БЕС и наплив на емоции. ВЕ МОЛАМ...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО