Почетна тагови Доброслав Гавриќ

таг: Доброслав Гавриќ

Луѓето на Аркан подготвуваат ликвидација на неговиот убиец кога ќе дојде...

Луѓето кои се верни на Жељко Ражнатовиќ-Аркан подготуваат топло „добредојде“ за неговиот убиец  Доброслав Гавриќ кој од Јужна Африка треба да биде екстрадиран  во...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО