Почетна тагови добрина

таг: добрина

Добрина која работи во Германија како негувателка ќе доби 42.000 евра:...

Стотици илјади жени од Источна Европа се грижат за германските сениори во нивните домови. Тие се постојано достапни, иако се платени само за неколку...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО