Почетна тагови Дизелдорф

таг: Дизелдорф

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Како Тајсон Фјури го детронизира Владимир Кличко?...

Во боксот, најмалите детали може да направат огромна разлика. Toa e осебно воочливо кога станува збор за психолошка игра на зборови и вртоглаво висока самодоверба. Една...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО