Почетна тагови димитриоски

таг: димитриоски

(ФОТО) ОФИЦИЈАЛНО: Вардар потпиша со македонскиот репрезентативец

Еден од младите репрезентативци на Македонија, Димитар Димитриоски (21) е нов член на Вардар. Левото крило потпиша двегодишен договор со „црвено-црните” и ќе му...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО