Почетна тагови Димитри Бивол

таг: Димитри Бивол

Бокс корнер-Артур Бетербиев е сеуште незапирлив (ВИДЕО)

Веќе го претставивме Артур Бетербиев и неговиот уникатен пат до височините. https://www.mkvesti.mk/boks-korner-so-dimitar-mladenovski-dzverot-od-dagestan-video/ Синоќа во легендарниот "Медисон Сквер Гарден", ѕверот од Дагестан повторно ја покажа својата моќ....
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО