Почетна тагови Димитар Младеновскс

таг: Димитар Младеновскс

NBA-Историска поентерска претстава на Ембид (ВИДЕО)

Пред само 24 часа, Џоел Ембид постигна 42 поени и беше најзаслужен за победата на својата Филаделфија против Атланта Хоукс. Ретко кој очекуваше дека само...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО