Почетна тагови Димитар

таг: Димитар

Ретро NBA-На денешен ден Џордан повторно кобен по Кливленд (ВИДЕО)

На денешен ден во 2002 година, Вашингтон Визардс гостуваше во Кливленд. Мајкл Џордан се судри со своите стари "пријатели". Како многу пати претходно, Џордан беше кобен...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО