Почетна тагови дијабетис

таг: дијабетис

Докторите го открија најраниот симптом на дијабетес: Ова е јасен знак...

Доколку овој симптом се воочи навреме, тогаш дијабетесот може да се стави под контрола. Симптомите на дијабетес тип 2 вклучувааат замор, неконтролирано губење телесна тежина и чувство...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО