Почетна тагови Диего Коста

таг: Диего Коста

Најлоште дечки во фудбалот денес (ВИДЕО)

Како и во секој спорт, неизбежно и во фудбалот имаме жестоки момци. Непоштедната борба за секоја топка како и непресушната желба за победа понекогаш ја...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО