Почетна тагови дезинфекција

таг: дезинфекција

Вака охриѓани се штитат од корона вирусот (ФОТО)

Вака охриѓани се штитат од корона вирусот…
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО