Почетна тагови Дежонтеј Мареј

таг: Дежонтеј Мареј

NBA со Димитар Младеновски-Јута Џез спојува страшно атрактивен тандем

Јута Џез го доведува еден од најатрактивните играчи во NBA. Во овие моменти, се "финализира" размената помеѓу Јута Џез и Атланта Хоукс која кај "џезерите"...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО