Почетна тагови Девин Васел

таг: Девин Васел

NBA-Тексашкото дерби за Далас на Дончич (ВИДЕО)

Еден од најинтересните натпревари од синоќешната NBA програма беше Тексашкото дерби помеѓу Далас Маверикс и Сан Антонио Спарс. Во исклучително возбудлив финиш фаворитот извојува победа...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО