Почетна тагови Девин Хејни

таг: Девин Хејни

Бокс корнер-Вистинско шоу во Австралија (ВИДЕО)

Шампионот Џорџ Камбосос Јуниор, не е тип кој избегнува предизвик! Предизвикот овој пат, го чинеше премногу. Американецот Девин Хејни го задржа својот непоразен примат победувајќи...

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Ломаченко со остра порака до противниците

Украинскиот боксер Василиј Анатолиович Ломаченко (на 11 Декември 2021 година) со едногласна одлука го победи Ричард Коми од Гана. Со новиот триумф популарниот "Матрикс"...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО