Почетна тагови детроит

таг: детроит

Ford паркира автоматски во катна гаража во Детроит

Ford го прикажа системот што овозможува целосно автоматско паркирање на возила, во катни гаражи што поседуваат соодветна техника. Возењето за многумина е уживање, но престанува...
Скопје
mist
8.8 ° C
8.8 °
8.8 °
100 %
1kmh
100 %
Tue
15 °
Wed
15 °
Thu
15 °
Fri
13 °
Sat
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО