Почетна тагови дестани

таг: дестани

Лазим Дестани, сопственикот на „Еколог“, кандидат на Ахмети за премиер

Али Ахмети, претседателот на ДУИ последниве денови води вистинска кампања за тоа дека дошло времето Македонија да има Албанец за премиер. МКД.мк дознава дека...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО