Почетна тагови Дерек Лајвли

таг: Дерек Лајвли

NBA-Тексашкото дерби за Далас на Дончич (ВИДЕО)

Еден од најинтересните натпревари од синоќешната NBA програма беше Тексашкото дерби помеѓу Далас Маверикс и Сан Антонио Спарс. Во исклучително возбудлив финиш фаворитот извојува победа...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО