Почетна тагови дениција

таг: дениција

Анастасија Богданоска ја објави првата фотографија од Дениција (фото)

Македонската водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски – „Бетмен“ станаа родители на нивното прво дете – ќерката Дениција. Со стихови...

Анастасија Богдановска и Богдан Илиевски станаа родители: Од љубовта на Деа...

Кога ја љубев Дениција, како да калемев светлина на мракот, како да топев снегови фатени во движење, како да станував единствен сведок за бакнежот меѓу металот и громот…. Токму...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО