Почетна тагови Демиен Џонс

таг: Демиен Џонс

NBA-Дурент се сели во Феникс, “Лејкерси” со нови промени

Кевин Дурент се сели повторно на Запад. Според информациите кој пристигнуваат од САД, еден од најдобрите стрелци во лигата преминува во тимот на Феникс Санс. Во...

NBA-Лејкерси конечно почнаа со промени

Тимот на Лос Анџелес Лејкерс (конечно) направи конкретен потег за зајакнување на тимот. Според информациите кој пристигнуваат од Калифорнија, Петрик Беверли е нов играч во...

NBA-Сите новости од бурната кошаркарска ноќ

Рано утрово бевме сведоци на многу нови договори и информации кој ја раздрмаа кошаркарската сцена. По информацијата дека Кевин Дурент бара да биде разменет во...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО