Почетна тагови Дејвид Вест

таг: Дејвид Вест

Ретро NBA-Убиствениот Пеџа Стојакович

Приказната за еден од најубиствените шутери во досегашната кошаркарска историја, Предраг “Пеџа” Стојакович. Роден на 9-ти Јуни 1977 година, своите кошаркарски почетоци ги прави во...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО