Почетна тагови Дејвид Хејни

таг: Дејвид Хејни

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Возбудлив викенд во Вегас (ВИДЕО)

На 4-ти Декември ’21, ќе се судрат двајца исклучително возбудливи борци. Непоразениот, Девин Хејни (во својство на фаворит) ќе се соочи со Џозеф “Џо-Џо”...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО