Почетна тагови дејан милосављев

таг: дејан милосављев

„Од љубовта кон Вардар не може да се живее – на...

Изминатата седмициа, кондициониот тренер, како и тренерот на Фуксе Берлин го критикуваа Дејан Милосављев поради прекумерната тежина. Оваа вест ја пренесоа и македонските медиуми...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО