Почетна тагови дебарца

таг: дебарца

Земјотрес ги разбуди утрово охриѓани

Утрово во 5:10 часот земјотрес ги разбуди охриѓани. Земјотресот според информациите бил со јачина од 3,3 степени, со епицентар на 2 километри северно од охридското...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО