Почетна тагови Дарија Кисиќ Тепавчевиќ

таг: Дарија Кисиќ Тепавчевиќ

Одите по забави и кафичи, д-р Дарија објаснува колку минути се...

Српскиот епидемиолог Дарија Кисиќ Тепавчевиќ е една од најпопуларните лекарки во оваа земја. Таа во многу наврати од почетокот на оваа криза, даваше препораки...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
6.3 ° C
7.8 °
5 °
46 %
1.3kmh
99 %
Sun
11 °
Mon
6 °
Tue
4 °
Wed
6 °
Thu
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО