Почетна тагови Црвен Ѕвезда

таг: Црвен Ѕвезда

Претставување на најдоброто од Европа (ВИДЕО)

Пред нас е нова сезона во најквалитетно европско натпреварување, Евролигата. Во текот на летниот преоден рок бевме сведоци на многу промени и драстични поместување во...

Ѕвезда не запира! Холанд слета во Белград! (ВИДЕО)

По ангажманот на Немања Недович и Хасан Мартин во Белград пристигна уште едно ново засилување. Довчерашниот играч на Бурсаспор, американецот Џон Холанд е нов...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО