Почетна тагови циганска

таг: циганска

ДОМОТ НА ПОЗНАТИТЕ Ѕирнете во Циганската палата на Леди Гага (ФОТО)

Од 2014 година, мегапопуларната Леди Гага е горда сопственичка на куќата од своите сништа. Станува збор за познатата Циганска палата, како што ја нарекуваат оваа славна...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО