Почетна тагови центар за зависници

таг: центар за зависници

ФОТО: Среде Кисела Вода се дрогираат, жителите на нозе

Жителите на Кисела Вода со денови го изразуваат револтот пред Центарот за зaвиcности, а судејќи според фотографиите, имаат и за што да протестираат. Тие како...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО