Почетна тагови административци

таг: административци

Се молчи за вработувањето 800 административци по етнички клуч

Од Министерството за информатичко општество и администрација кое дава мислење за новите вработувања и од Владата на прашањата на Плусинфо иако ветија сѐ уште...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1kmh
40 %
Mon
11 °
Tue
4 °
Wed
3 °
Thu
4 °
Fri
5 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО