Почетна тагови 2004

таг: 2004

Ретро NBA-Рекордната рафална стрелба на Ти-Мек (ВИДЕО)

Денес се потсетуваме на една магична поентерска претстава. На денешен ден, во 2004 година Орландо го пречека Вашингтон. На овој натпревар Трејси МекГрејди постигна неверојатни...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО